Arduino Coding (Online) - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук
Місто:

Arduino Coding (Online)

Курс Arduino Coding Online орієнтований на вивчення плати Arduino і програмування її мовою Arduino C.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 12 - 14 років
  • Напрям курсу: Програмування
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Період навчання: 36 занять
  • Формування груп: до 8 чоловік
  • Курс викладається онлайн
  • Вартість: Перше пробне заняття - 150 грн
    850 грн/4 заняття - оплата помісячно 2295 грн/модуль (12 занять) - оплата трьома платежами 6120 грн/курс (36 занять) - оплата одним платежем

Опис: Курс Arduino Coding Online орієнтований на вивчення плати Arduino і програмування її мовою Arduino C.
Arduino – це програмована плата, як надзвичайно зручна для вивчення як програмування так і електроніки. На її основі можна створювати як прості пристрої (наприклад нічний ліхтарик), так повноцінні автоматизовані та робототехнічні системи. З Arduino цікаво і корисно працювати як новачкам, так професіоналам у сфері програмування та робототехніки.

Оскільки навчання відбувається онлайн, учасникам курсу пропонується робота із симулятором Arduino на базі платформи tinkercad.com. У такому симуляторі можливо робити із Arduino майже все те ж саме, що і в реальності. Це означає, що отримані на курсі знання можуть бути легко перенесені із віртуального світу у реальний. Два напрямки, у яких розвиватимуться учні курсу: програмування та електроніка. Проєкти закладені в програму курсу передбачають вивчення простих електричних кіл та побудови їх на макетній платі.

Вивчення програмування відбувається в напрямку мови Arduino C. В основу цієї мови лягли мови С, С++, Java і Processing, адаптовані під програмування Arduino. Саме тому вивчення Arduino С стане гарною базою для подальшого вивчення мов сімейства С.

У контексті програмування у межах курсу вивчаються типи даних, цикли, масиви та інші базові інструменти, а також ціла низка бібліотек для роботи із різними пристроями, серед яких серводвигун, ультразвуковий далекомір, датчик вологості і температури, LCD-монітор тощо.

Що потрібно: персональний комп’ютер з підтримкою веб-зв’язку (веб-камера та мікрофон), швидкість інтернет з’єднання НЕ менше ніж 7 Мб/с (вхідний та вихідний).

Підготовка до першого заняття: перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom.

На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Форма навчання: Навчання відбувається онлайн (група не більше 8 чоловік), один раз на тиждень. Під час дистанційного заняття учні працюють у програмі Zoom, де викладач має можливість спостерігати за їх роботою та допомагати використовуючи функцію віддаленого керування.

˟