3D моделювання 123D11-12 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

3D моделювання
123D
11-12 років

Ознайомлення з особливостями застосування технології 3D-моделювання у різних галузях.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 11 - 12 років
  • Напрям курсу: 3D-моделювання
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
  • Формування груп: навчання відбувається в групах (не більше 10 чоловік) один раз на тиждень. Під час заняття кожен учень окремо працює за персональним комп’ютером.
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Протягом курсу учні ознайомляться з особливостями застосування технології 3D-моделювання у різних галузях. Сьогодні створення тривимірної моделі є незамінним атрибутом проектування у машинобудуванні чи архітектурі. Під час уроків учні будуть створювати 3D-моделі відомих архітектурних пам’яток та будівель (Ейфелева вежа, храм Артеміди тощо), відомих персонажів та об’єктів кіно і мультфільмів (Wall-E, космічний корабель Star Wars тощо), моделі військової техніки і транспорту та ще багато інших цікавих об’єктів.

Під час створення 3D-моделей учні опанують основні прийоми та способи використання інструментів у програмі Autodesk 123 Design. Детально ознайомляться з інтерфейсом та навігацією даного програмного забезпечення. Навчаться використовувати матеріали та колірні моделі для оформлення реалістичного вигляду об’ємних об’єктів та розраховувати їх пропорції.

У програмі курсу також входить ознайомлення особливостями роботи з 3D-принтером. Учні матимуть можливість самостійно налаштувати процес друку та роздрукувати власну 3D-модель.

Під час самостійного проектування на уроках даного курсу учні зможуть розвинути свої творчі навички та фантазію, а також втілити власні художні ідеї у 3D-моделях.

Що потрібно: Бажання, гарний настрій та впевненість в своїх силах. Усе необхідне для навчання надається школою.

˟