Онлайн курси - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук
Місто:

Онлайн курси

Дитяча школа програмування і робототехніки

Реєстрація на пробне заняття

Про школу

Robot School - Дитяча школа робототехніки. Навчаємо за системою STEM, дітей від 4 до 16 років теоретичним та практичним навичкам з робототехніки, на базі конструкторів Lego, Arduino, Fischertechnik. Вчимо роботі з 3D-принтером, 3D моделюванню, програмуванню, механіці, електротехніці і іншим технічним наукам.

Навчайтесь онлайн

Ми розробили нові курси спеціально для онлайн навчання. Тепер ви можете осягати нові технології не виходячи з дому, перебуваючи в будь-якій точці світу. Наші курси побудовані виходячи з великого досвіду викладання і мають структуру, яка дозволяє учням легко засвоювати інформцію.

Записатися

Онлайн курси школи

Програмування в Scratch Junior (Online)
Детальніше >
Програмування з Code (Online)
Детальніше >
Основи Scratch (Online)
Детальніше >
Scratch Games (Online)
Детальніше >
Brawl Stars 3D (Online)
Детальніше >
Python. Перші кроки (Online)
Детальніше >
Blender (Online)
Детальніше >
Arduino Coding (Online)
Детальніше >

Як проходить онлайн навчання

Онлайн навчання відбувається в групах (не більше 8 чоловік) один раз на тиждень в онлайн-конференції в Zoom. Мова викладання – українська.

Підготовка: Перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom.

Перше заняття: На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Навчання: На самому курсі учні займаються інтерактивно в Zoom, де вони можуть спілкуватися голосом, бачити один одного, задавати питання вчителю та отримувати відповіді. Також учні мають змогу бачити вчителя, бачити екран комп’ютера вчителя, а також демонструвати вчителю свої екрани для перевірки. Учні отримують завдання, які підібрані в залежності від типу інструментів, розглянутих на даному занятті. Закріплення здобутих навичок відбувається під час виконання завдань на занятті під контролем вчителя, а також при виконанні домашньої роботи. Викладач контролює та перевіряє кроки кожного учня за допомогою дистанційного керування.

Записатися

Robot School це

Досвідчені і підготовлені викладачі
Більше 2000 випускників різних курсів
Індивідуальний підхід до кожної дитини
Авторська система мотивації учнів
Наші учні - переможці всеукраїнських робототехнічних змагань
Завжди дружня сімейна атмосфера

Відео

Відгуки

Анонси

Набір на курси Robot School 2021-2022 н.р.

Стартував набір на курси в Robot School! На ваших дітей чекають комфортні умови, цікаві уроки, нові знання та враження, позитивні емоції і дійсно з користю проведений час!

Запускаємо онлайн курси

Ми розробили нові курси спеціально для онлайн навчання. Тепер ви можете осягати нові технології не виходячи з дому, перебуваючи в будь-якій точці світу.

Триває набір на курси з робототехніки і програмування!

Вже 5-й рік поспіль Robot School запрошує майбутніх робототехників від 4 до 16 років на пробні заняття та навчання!

Філії

˟
˟

Оберіть філію

Продовжити