3D моделювання123D (10-11 років) - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

3D моделювання
123D
(10-11 років)

Курс сформує уявлення про напрям 3D-моделювання та базові навички роботи в програмі Autodesk 123D Design

Реєстрація на пробне заняття

 • Вік дитини: 10 - 11 років
 • Напрям курсу: 3D-моделювання
 • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
 • Період навчання: 9 місяців (36 занять)
 • Формування груп: до 8 чоловік
 • Курс викладається онлайн
 • Вартість: Перше пробне заняття - 200 грн
  1530 грн/4 заняття - оплата помісячно
  4131 грн/12 занять - оплата трьома платежами
  11016 грн/курс (36 занять) - оплата одним платежем

Підготовка до першого заняття: перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom.

На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Форма навчання: навчання відбувається в групах (не більше 8 чоловік) один раз на тиждень в онлайн-конференції в Zoom. Під час занять викладач розповідає та демонструє особливості роботи у даному програмному забезпеченні. Потім учні отримують завдання, які підібрані в залежності від типу інструментів, розглянутих на даному занятті. Закріплення здобутих навичок відбувається під час створення 3D-моделі. Викладач контролює та перевіряє кроки кожного учня за допомогою дистанційного керування.

Опис: перший модуль включає в себе ознайомлення з інтерфейсом та навігацією програми Autodesk 123D Design. Формування знань про об’ємні геометричні фігури, градусну міру та тривимірну систему координати. Учні здобувають навички використання інструментів зміни форми твердих тіл для створення простих 3D-об’єктів: будинок, автомобіль, персонаж мультфільму Wall-E тощо. Також розглянуть застосування колірних моделей та текстур матеріалів для реалістичного вигляду об’єкту.

Після завершення даного модулю учень сформує уявлення про напрям 3D-моделювання та здобуде базові навички роботи в програмі Autodesk 123D Design.

Що потрібно: необхідно мати комп’ютер (ноутбук або ПК), безперервний доступ до мережі інтернет і пристрій для відео зв’язку (веб-камера комп’ютера, або смартфон/планшет), високошвидкісний інтернет.

Другий модуль передбачає продовження ознайомлення з роботою інструментів середовища 123D. Особливу увагу приділено технології моделюванню сплайнами, яка широко використовується в професійному 3D-моделюванні. Для закріплення навичок використовуються складніші моделі: прототипи Ейфелевої вежі, літака Ілл-2, космічного коробля з фільму «Star Wars» та інші.

По завершенню даного модулю учень опанує більшу частину інструментів та команд в програмі Autodesk 123D Design, за допомогою використання, яких зможе створювати складні 3D-моделі.

Що потрібно: необхідно мати комп’ютер (ноутбук або ПК), безперервний доступ до мережі інтернет і пристрій для відео зв’язку (веб-камера комп’ютера, або смартфон/планшет), високошвидкісний інтернет.

Третій модуль присвячений роботі над проектом тематики середньовіччя. А саме створення деталізованої фортеці, 3D-моделі озброєння воїна, штурмових споруд та інших тематичних прототипів. Навчаться ділити створення великого проекту на етапи та поєднувати їх в один, розраховувати пропорції та відтворювати детально складні моделі за допомогою використання необхідних видів інструментів.

Після завершення третього модулю Ваша дитина отримає знання, які стануть необхідним підґрунтям для подальшого розвитку в напрямку професійного 3D-моделювання, а також зможе реалізовувати власні художні та креативні ідеї за допомогою навичок, здобутих під час навчання.

Що потрібно: необхідно мати комп’ютер (ноутбук або ПК), безперервний доступ до мережі інтернет і пристрій для відео зв’язку (веб-камера комп’ютера, або смартфон/планшет), високошвидкісний інтернет.

˟