РобототехнікаARDUINO Штучний інтелект11-12 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Робототехніка
ARDUINO Штучний інтелект
11-12 років

Курс знайомить учнів із платою Arduino та модулем штучного інтелекта HuskyLens і поєднує вивчення програмування на базі робота mBot.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 11 - 12 років
  • Напрям курсу: Робототехніка
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
  • Формування груп: Навчання відбувається в групах (не більше 10 чоловік) один раз на тиждень. Під час заняття учні працюють в парах (двоє учнів на одного робота або комп’ютер).
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Даний курс знайомить учнів із платою Arduino та модулем штучного інтелекта HuskyLens і поєднує вивчення програмування на базі робота mBot.

Учасники курсу знайомляться із будовою та принципом дії двигунів, різноманітних датчиків та інших електронних пристроїв, а також вчаться виконувати їх підключення до плати Arduino.

При роботі з mBot, якого створила компанія MakeBlock, учні мають змогу розглянути керування роботом через Bluetooth та інфрачервоний пульт, алгоритми руху по лінії та позмагатись у різних видах перегонів.

Особливістю курса є модуль штучного інтелекта HuskyLens за допомогою якого учні можуть розпізнавати обличчя, обєкти (коти собаки, стіл, інше), розпізнавати колір, класифікувати обєкти, програмувати на розпізнавання тегів, відслідковувати обєти та класифікувати їх за формами.

Модуль штучного інтелекта HuskyLens працює в парі з mBot і легко програмуються мовою Scratch, на що орієнтований величезний пласт роботи учнів, даючи змогу зробити безліч проектів, адже кожне заняття це пновий проект, нове досягнення і новий успіх вашої дитини!

Візуальне програмування – перший важливий крок для майбутнього спеціаліста у галузі робототехніки та IT. Найбільш об’ємним і цікавим проектом курсу є створення інтерактивної гри на космічну тематику, що поєднує керування роботом за допомогою модуля штучного інтелекта з програмуванням графічного інтерфейсу користувача.

Що потрібно: Нічого окрім бажання і гарного настрою. Усе необхідне для навчання надається школою.

˟