Blender - 2 - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук
Місто:

Blender – 2

Навички 3D-моделювання та ознайомлення з розширеним набором способів створення проектів у середовищі Blender.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 13 - 16 років
  • Напрям курсу: 3D-моделювання
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Формування груп: навчання відбувається в групах (не більше 10 чоловік) один раз на тиждень. Під час заняття кожен учень окремо працює за персональним комп’ютером.
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Під час даного курсу учні зможуть вдосконалити свої навички 3D-моделювання та ознайомляться з розширеним набором способів створення проектів у середовищі Blender.

У програмі курсу розглядаються етапи створення персонажу, детальне моделювання реалістичного вигляду об’єкта, а також відповідні інструменти для моделювання руху частин тіла персонажу.

Під час навчання учні ознайомляться і навчаться працювати з системою частинок та їх взаємодією між собою, які використовуються для створення об’єктів у проектах таких як феєрверк, дощ, трава тощо.

Одним із розділів курсу є фізика об’єкті, де учні отримають навички створення симуляції рідин у різних умовах (потік, сплеск тощо), використання системи м’яких тіл для відтворення ефекту тканини, створення об’ємного диму та інших фізичних властивостей об’єктів.

Учні зможуть створювати об’ємні форми будь-якої складності у режимі скульптингу за допомогою відповідних прийомів та інструментів. Також здобудуть навички створення логотипів з використанням 3D-тексту.

Під час занять учні будуть створювати портфоліо до яких будуть входить самостійно створені ними проекти.

Що потрібно: Бажання, гарний настрій та впевненість в своїх силах. Усе необхідне для навчання надається школою.

 

 

˟