3D моделювання BLENDER12-14 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

3D моделювання
BLENDER
12-14 років

Ознайомлення з етапами 3D-моделювання об’єктів та створення власних проектів у середовищі Blender.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 12 - 14 років
  • Напрям курсу: 3D-моделювання
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
  • Формування груп: навчання відбувається в групах (не більше 10 чоловік) один раз на тиждень. Під час заняття кожен учень окремо працює за персональним комп’ютером.
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Під час даного курсу учні детально ознайомляться з етапами 3D-моделювання об’єктів та створюватимуть власні проекти у середовищі Blender.

Blender – це безкоштовне програмне забезпечення для створення і редагування тривимірної графіки. Дана програма є однією з найкращих для моделювання об’єктів, оскільки має численні професійні функції для створення складних проектів, які можуть бути використані у кінематографі, комп’ютерних іграх, проектуванні архітектури та дизайну інтер’єрів тощо.

Протягом курсу учні ознайомляться з інтерфейсом та навігацією у програмі Blender. Розглянуть роботу з 3D-об’єктами, їх складовими елементами та навчаться змінювати їх різними способами: за допомогою прийомів редагування у відповідному режимі та модифікаторів. Розглянуть візуальну складову 3D-графіки, а саме здобудуть навички правильно створювати, додавати матеріали та текстури. Навчаться налаштовувати освітлення, камеру та середовище, у якому знаходиться об’єкт, для отримання якісного та гарного зовнішнього вигляду проекту.

Також учні зможуть створювати відеоролики, опанувавши відповідні інструменти та способи анімації.

Даний курс відкриє двері у світ професійного 3D-моделювання, під час якого буде реалізовано багато цікавих та творчих проектів.

Що потрібно: Бажання, гарний настрій та впевненість в своїх силах. Усе необхідне для навчання надається школою

˟