3D моделювання BLENDER Online(12-14 років) - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

3D моделювання
BLENDER Online
(12-14 років)

Ознайомлення з етапами 3D-моделювання об’єктів та створення власних проектів у середовищі Blender.

Реєстрація на пробне заняття

 • Вік дитини: 12 - 14 років
 • Напрям курсу: 3D-моделювання
 • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
 • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
 • Формування груп: навчання відбувається в групах (не більше 8 чоловік) один раз на тиждень.
 • Курс викладається онлайн
 • Вартість: Перше пробне заняття - 200 грн
  1530 грн/4 заняття - оплата помісячно
  4131 грн/12 занять - оплата трьома платежами
  11016 грн/курс (36 занять) - оплата одним платежем

Під час курсу Blender (Online) учні детально ознайомляться з етапами 3D-моделювання об’єктів та створюватимуть власні проекти у середовищі Blender.

Blender – це безкоштовне програмне забезпечення для створення і редагування тривимірної графіки. Дана програма є однією з найкращих для моделювання об’єктів, оскільки має численні професійні функції для створення складних проектів, які можуть бути використані у кінематографі, комп’ютерних іграх, проектуванні архітектури та дизайну інтер’єрів тощо.

Протягом курсу учні ознайомляться з інтерфейсом та навігацією у програмі Blender. Розглянуть роботу з 3D-об’єктами, їх складовими елементами та навчаться змінювати їх різними способами: за допомогою прийомів редагування у відповідному режимі та модифікаторів. Розглянуть візуальну складову 3D-графіки, а саме здобудуть навички правильно створювати, додавати матеріали та текстури. Навчаться налаштовувати освітлення, камеру та середовище, у якому знаходиться об’єкт, для отримання якісного та гарного зовнішнього вигляду проекту.

Також учні зможуть створювати відеоролики, опанувавши відповідні інструменти та способи анімації.

Даний курс відкриє двері у світ професійного 3D-моделювання, під час якого буде реалізовано багато цікавих та творчих проектів.

Підготовка до першого заняття: перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom.

На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Форма навчання: навчання відбувається в групах (не більше 8 чоловік) один раз на тиждень в онлайн-конференції в Zoom. Під час занять викладач розповідає та демонструє особливості роботи у даному програмному забезпеченні. Потім учні отримують завдання, які підібрані в залежності від типу інструментів, розглянутих на даному занятті. Закріплення здобутих навичок відбувається під час створення 3D-моделі. Викладач контролює та перевіряє кроки кожного учня за допомогою дистанційного керування.

Що потрібно: необхідно мати комп’ютер (ноутбук або ПК), безперервний доступ до мережі інтернет і пристрій для відео зв’язку (веб-камера комп’ютера, або смартфон/планшет), високошвидкісний інтернет.

˟