Brawl Stars 3D (Online) - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук
Місто:

Brawl Stars 3D (Online)

Курс "Brawl Stars 3D" передбачає вивчення основ 3D-моделювання у візуальному онлайн середовищі Tinkercad.

Реєстрація на пробне заняття

 • Вік дитини: 9 - 10 років
 • Напрям курсу: 3D-моделювання
 • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
 • Період навчання: 2 місяці (8 занять)
 • Формування груп: до 8 чоловік
 • Курс викладається онлайн
 • Вартість: Перше пробне заняття - 150 грн
  850 грн/4 уроки - оплата помісячно
  1615 грн/курс - оплата одним платежем

Опис: курс “Brawl Stars 3D” передбачає вивчення основ 3D-моделювання у візуальному онлайн середовищі Tinkercad. Під час навчання учні ознайомляться з основними поняттями 3D-моделювання (інструменти, 3-вимірний простір, графічні примітиви та інші)та інструментами середовища Tinkercad. Протягом курсу учні будуть створювати 3D-моделі героїв відомої гри Brawl Stars.
Кожен новий урок – це новий герой, нове досягнення та новий успіх вашої дитини!
Проходження   даного   курсу   дозволить   учасникам   отримати   перший   досвід   з   3D-моделювання,   розвинути   логіку,   просторову   уяву   та   навички   роботи   з   персональним комп’ютером.

Що потрібно: персональний комп’ютер з підтримкою веб-зв’язку (веб-камера та мікрофон), швидкість інтернет з’єднання НЕ менше ніж 7 Мб/с (вхідний та вихідний).

Підготовка: перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom.

На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Форма навчання: навчання відбувається онлайн (група не більше 8 чоловік), один раз на тиждень. Під час дистанційного заняття учні працюють у програмі Zoom, де викладач має можливість спостерігати за їх роботою та допомагати використовуючи функцію віддаленого керування. Рекомендується присутність батьків під час заняття.

˟