CodeBlocks (Online) - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук
Місто:

CodeBlocks (Online)

Курс Codeblocks призначений для вивчення візуального програмування та ознайомлення з напрямком 3д-моделювання. 

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 8 - 9 років
  • Напрям курсу: 3D-моделювання
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Період навчання: 3 місяці (12 занять)
  • Формування груп: до 8 чоловік
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Опис: Курс CodeBlocks призначений для вивчення візуального програмування та ознайомлення з напрямком 3д-моделювання. 

Навчання здійснюється у середовищі Codebloсks на онлайн-платформі Tinkercad. Дане середовище дозволяє переглянути відразу результат створеної програми у тривимірному просторі.

Під час занять учні навчаться створювати 3д-моделі різних об’єктів, використовуючи при цьому блоки програмування. Також учні у ході вивчення даної галузі будуть навчатися використовувати у створених скриптах: лінійні алгоритми, цикли, розгалуження, змінні, математичні операції.

Під час даного курсу учні будуть практично застосовувати свої знання з англійської мови, оскільки назви блоків програмування мають назви цієї мови, що дозволить запам’ятовувати найпоширеніші назви команд, які використовуються у більш складному програмуванні. 

Учні будуть розширювати свої знання в області математики, а саме детально розглядатимуть геометричні фігури, математичні операції та координатну тривимірну площину.

Кожного заняття учні будуть створювати 3д-моделі з повсякденного життя, відомих героїв, мультфільмів та комп’ютерних ігор. Дані 3д-моделі можна буде роздрукувати на 3д-принтері. 

Також учні будуть розвивати логічне мислення, просторову уяву та творчість, що допоможе розвивати креативне мислення.

Після проходження даного курсу учні засвоять основи програмування та сформують навички використання скриптів у галузі 3д моделювання.

Що потрібно: персональний комп’ютер з підтримкою веб-зв’язку (веб-камера та мікрофон), швидкість інтернет з’єднання НЕ менше ніж 7 Мб/с (вхідний та вихідний).

Підготовка: перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom.

На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Форма навчання: навчання відбувається онлайн (група не більше 8 чоловік), один раз на тиждень. Під час дистанційного заняття учні працюють у програмі Zoom, де викладач має можливість спостерігати за їх роботою та допомагати використовуючи функцію віддаленого керування. Рекомендується присутність батьків під час заняття.

˟