Програмування CODE Online (6-7 років) - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Програмування
CODE Online
(6-7 років)

Курс передбачає ознайомлення та вивчення основ програмування у візуальному онлайн середовищі Code

Реєстрація на пробне заняття

 • Вік дитини: 6 - 7 років
 • Напрям курсу: Програмування
 • Тривалість уроку: 1 година
 • Період навчання: 6 місяців (24 занять)
 • Формування груп: до 8 чоловік
 • Курс викладається онлайн
 • Вартість: Перше пробне заняття - 200 грн
  1530 грн/4 заняття - оплата помісячно
  4131 грн/12 занять - оплата трьома платежами
  11016 грн/курс (36 занять) - оплата одним платежем

Опис: курс передбачає ознайомлення та вивчення основ програмування у візуальному онлайн середовищі Code.

Навчання з Code проходить в ігровій формі та охоплює основи алгоритміки. У середовищі не потрібно запам’ятовувати текстові конструкції для написання коду, адже в програмуванні використовуються блоки-символи. Складання скриптів (алгоритмів) проводиться шляхом перетягування блоків з командами для утворення сценарію дії для свого персонажа.

Під час проходження курсу учні ознайомляться із поняттям алгоритму та його складовими частинами, зможуть запрограмувати різноманітних ігрових персонажів, а також отримати початкові навички роботи із персональними комп’ютером.

Даний курс може стати першою сходинкою у захопленні надзвичайно цікавим і глибоким світом програмування і комп’ютерів.

Що потрібно: персональний комп’ютер з підтримкою веб-зв’язку (веб-камера та мікрофон), швидкість інтернет з’єднання НЕ менше ніж 7 Мб/с (вхідний та вихідний).

Підготовка до першого заняття: перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom.

На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Форма навчання: Навчання відбувається онлайн (група не більше 8 дітей), один раз на тиждень. Під час дистанційного заняття учні працюють у програмі Zoom, де викладач має можливість спостерігати за їх роботою та допомагати використовуючи функцію віддаленого керування. Обов’язковою умовою є присутність батьків під час заняття.

˟