Електроніка. Магія Тесли - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук
Місто:

Електроніка. Магія Тесли

Вивчення принципів роботи електричних кіл та їх елементів на базі макетної плати.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 13 - 14 років
  • Напрям курсу: Інженерія
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Формування груп: Навчання відбувається в групах (не більше 10 чоловік) один раз на тиждень. Під час заняття учні працюють самостійно кожен за окремим набором.
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Курс Електроніки передбачає вивчення принципів роботи електричних кіл та їх елементів на базі макетної плати.

На уроках даного курсу учні познайомляться із законом Ома, навчаться вимірювати електричні величини та розраховувати параметри елементів електричних кіл, збирати електричні кола за схемою та створювати їх самостійно, дізнаються про роль і застосування електроніки у сучасній техніці.

Під час навчання учні дізнаються як працюють різні види резисторів, для чого використовують діоди, транзистори та електромагнітні реле, як правильно підключити у схему різні види ручних перемикачів і кнопок. Зможуть на власному досвіді пересвідчитись у важливості низки винаходів та відкриттів у сфері електроніки та провести велику кількість цікавих експериментів. Учасники курсу працюватимуть із безпечними макетними платами, що не передбачають паяння контактів для побудови схем, а також отримають базову інформацію з питань електробезпеки.

Знання отримані на заняттях курсу безперечно знадобляться майбутнім інженерам, робототехнікам і навіть спеціалістам у сфері ІТ.

Що потрібно: Бажання, гарний настрій та впевненість в своїх силах. Усе необхідне для навчання надається школою.

˟