Індивідуальний урок Online5-14 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Індивідуальний урок Online
5-14 років

Оберіть курс програмування, 3D моделювання або Науки (математика, фізика) і відкрийте для себе цікавий світ STEM.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 5 - 14 років
  • Напрям курсу: 3D-моделювання
  • Тривалість уроку: 1 година
  • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
  • Формування груп: 1 людина
  • Курс викладається онлайн
  • Вартість:
    500 грн/1 година

Для комфортного навчання і розвитку вашої дитини в зручному темпі, пропонуємо індивідуальні уроки за будь-яким обраним курсом, який викладається у нас Онлайн.
Наші викладачи знайдуть індивідуальний підхід до вашої дитини, що зробить навчання комфортним і захоплюючим.
Ми працюємо з дітьми починаючи з 5 і до 14 років включно.
Оберіть курс програмування, 3D моделювання або Науки (математика, фізика) і відкрийте для себе цікавий світ STEM, де дитина знайде своє покликання в точних науках, програмуванні і творчості 3D моделювання.
Наші авторські курси адаптовані під вікові критерії дітей і постійно оновлюються, що дає змогу надавати сучасні знання.
Запрошуємо на пробний урок.

Що потрібно: персональний комп’ютер з підтримкою веб-зв’язку (веб-камера та мікрофон), швидкість інтернет з’єднання НЕ менше ніж 7 Мб/с (вхідний та вихідний).

Підготовка до першого заняття: перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom.

На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Форма навчання: Навчання відбувається онлайн (група не більше 8 чоловік), один раз на тиждень. Під час дистанційного заняття учні працюють у програмі Zoom, де викладач має можливість спостерігати за їх роботою та допомагати використовуючи функцію віддаленого керування.

˟