ФізикаІнженерні технології12-14 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Фізика
Інженерні технології
12-14 років

Вивчення принципів роботи машин і механізмів на базі конструктора FischerTechnik.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 12 - 14 років
  • Напрям курсу: Інженерія
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
  • Формування груп: Навчання відбувається в групах (не більше 10 чоловік) один раз на тиждень. Під час заняття учні працюють в парах (двоє учнів на однин конструктор).
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Курс Інженерні технології передбачає вивчення принципів роботи машин і механізмів на базі конструктора FischerTechnik.

Пройшовши даний курс, учні зможуть відповісти на питання для чого потрібна і як працює коробка передач автомобіля, як застосовують важелі і блоки у сучасних приладах і техніці, які сили впливають на рух тіл у природі, та як їх можна використати для створення ефективного механізму.

Серед моделей конструктора, які дозволять наочно продемонструвати дію законів механіки, різноманітні верстати, декілька видів мостів, наземний транспорт і підйомні машини. Окрім збирання конструкцій, що безумовно саме по собі стане неабияким викликом для учасників курсу, передбачені численні розрахунки та захопливі експерименти. Отримані на уроках знання обов’язково стануть в пригоді майбутнім інженерам. Крім того матеріал курсу має точки перетину зі шкільним курсом фізики, а тому дозволить краще усвідомити, як шкільні знання можуть допомогти у майбутній професійній діяльності.

Проявити свої винахідницькі якості у повній мірі учні зможуть під час виконання власних проектів.

Що потрібно: Бажання, гарний настрій та впевненість в своїх силах. Усе необхідне для навчання надається школою.

˟