Програмування JAVA. Перші кроки (13-16 років) - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Програмування
JAVA. Перші кроки
(13-16 років)

Розробка простих програм мовою Python з використанням модуля PyGame та середовища програмування Spyder.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 13 - 16 років
  • Напрям курсу: Програмування
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
  • Формування груп: навчання відбувається в групах (не більше 10 чоловік) один раз на тиждень. Під час заняття кожен учень окремо працює за персональним комп’ютером.
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Опис:  Мова програмування Java – це одна із найпотужніших мов, яка стабільно тримається у трендах вже багато років поспіль. Та це і не дивно, адже на Java можна написати практично будь-яке програмне забезпечення: веб-сайти, застосунки для ПК та під Android, застосунки для бізнесу, науки та багато чого іншого. Саме тому ми і вирішили, що такий курс повинен бути в нашій школі!

Курс «World of Java» – дозволить зробити перше і надзвичайно важливе занурення у Java, осягнути основи як саме цієї мови так і програмування загалом. Ми будемо вивчати змінні і типи Java, базові структури керування – цикли, розгалуження, функції, масиви, і навіть основи об’єктно-орієнтованого програмування та побудови графічних інтерфейсів. Не оминемо також особливості стилізації коду Java та основних принципів написання чистого і зрозумілого коду.

На кінець курсу зможемо написати кілька простеньких застосунків на Java, та визначитись із тим куди розвиватись далі. Ми не обіцяємо, що буде просто, але обіцяємо, що навчання буде варте своїх зусиль, бо Java – це не просто мова, Java – це цілий світ!

Що потрібно: Нічого окрім бажання і гарного настрою. Усе необхідне для навчання надається школою. Можна приходити програмувати зі своїм ноутбуком.
˟