ПрограмуванняKODU Game Lab10-11 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Програмування
KODU Game Lab
10-11 років

Надзвичайно яскраве занурення у світ розробки комп’ютерних ігор на базі однойменного середовища від Microsoft.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 10 - 11 років
  • Напрям курсу: Програмування
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Період навчання: 16 занять (4 місяці).
  • Формування груп: Навчання відбувається в групах (не більше 10 чоловік) один раз на тиждень. Під час заняття учні працюють самостійно кожен за окремим комп’ютером.
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Курс Kodu Game Lab являє собою надзвичайно яскраве занурення у світ розробки комп’ютерних ігор на базі однойменного середовища від Microsoft.

На уроках даного курсу учні матимуть змогу створити ряд ігор у різних жанрах (квест, шутер, перегони, спортивний симулятор тощо), використовуючи інструменти середовища. У процесі створення ігор учні навчаться формувати 3D-текстури гри, додавати персонажів і програмувати їх керування та взаємодію з іншими персонажами, налаштовувати умови поразки і перемоги та необхідну механіку гри, а також втілювати задуманий сюжет у гру.

Особливу цікавість для молодих розробників ігор представляє можливість побачити конструкцію комп’ютерної гри з середини, та оцінити зусилля, необхідні для її створення. Просте і цікаве візуальне програмування середовища Kodu Game Lab дозолить учням зробити перший крок у світ інформаційних технологій та зацікавити їх у подальшому розвитку у цій сфері.

Kodu Game Lab – безкоштовна платформа, а отже, встановивши її вдома, учні зможуть продовжити створювати власні ігри, застосовуючи знання і навички, отримані протягом навчання.

Що потрібно: Бажання, гарний настрій та впевненість в своїх силах. Усе необхідне для навчання надається школою.

˟