Наука OnlineМатематика LEGO7-8 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Наука Online
Математика LEGO
7-8 років

Захоплюючий Online курс "Математика LEGO", який відкриє перед вашою дитиною чарівний світ математики через гру з LEGO

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 7 - 8 років
  • Напрям курсу: Інженерія
  • Тривалість уроку: 1 година
  • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
  • Формування груп: до 8 дітей
  • Курс викладається онлайн
  • Вартість: Перше пробне заняття - 200 грн
    1530 грн/4 заняття - оплата помесячно

Математика може бути захопливою і цікавою!

Ми пропонуємо Ми пропонуємо захоплюючий курс “Математика LEGO”, який відкриє перед вашою дитиною чарівний світ математики через гру з LEGO.

Чому саме гра? Тому що ми віримо, що найкращий спосіб вивчати – це коли це цікаво. На цьому курсі діти не будуть вивчати математику зі скучних підручників, а зможуть зрозуміти, що математика може бути захопливою пригодою.

Ми використовуємо улюблені цеглинки LEGO для того, щоб зробити математику зрозумілою і конкретною. Ваші малюки будуть вчитися на реальних прикладах, де кожна цеглинка стає ключем до математичного відкриття.

Під час гри діти не лише отримають задоволення, а й засвоять важливі математичні поняття. Вони навчаться порівнювати числа, розуміти відстані, час, масу та об’єм. Вони розберуться з одиницями вимірювання і навіть познайомляться зі світом грошей.

А ще, ваші діти розглянуть геометричні фігури, дізнаються про периметр, площу, симетрію і пропорції. На кожному етапі курсу ми будемо сприяти їхньому розвитку: концентрації, абстрактному мисленню та аналізу.

Важливо, що наш підхід спрямований на те, щоб показати дітям, що математика – це не тільки цифри, а й захоплюючий світ відкриттів і розв’язання цікавих завдань.

Запишіть своїх маленьких дослідників на наш курс “Математика LEGO” і дайте їм можливість дізнатись, наскільки захопливою може бути ця наука!

Що потрібно: персональний комп’ютер з підтримкою веб-зв’язку (веб-камера та мікрофон), швидкість інтернет з’єднання НЕ менше ніж 7 Мб/с (вхідний та вихідний).

Підготовка до першого заняття: перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom.

На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Форма навчання: Навчання відбувається онлайн (група не більше 8 дітей), один раз на тиждень. Під час дистанційного заняття учні працюють у програмі Zoom, де викладач має можливість спостерігати за їх роботою та допомагати використовуючи функцію віддаленого керування. Обов’язковою умовою є присутність батьків під час заняття.

˟