Наука Математика LEGO7-8 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Наука
Математика LEGO
7-8 років

Захоплюючий курс "Математика LEGO", який відкриє перед вашою дитиною чарівний світ математики через гру з LEGO

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 7 - 8 років
  • Напрям курсу: Інженерія
  • Тривалість уроку: 1 година
  • Період навчання: 6 місяців (24 заняття)
  • Формування груп: до 10 дітей
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Математика може бути захопливою і цікавою!

Ми пропонуємо захоплюючий курс “Математика LEGO”, який відкриє перед вашою дитиною чарівний світ математики через гру з LEGO.

Чому саме гра? Тому що ми віримо, що найкращим спосібом вивчення  є захоплення грою. На цьому курсі діти не будуть вивчати математику з нудними підручниками, натомість ми допоможемо зрозуміти, що точна наука може бути захопливою пригодою.

Ми використовуємо улюблені цеглинки LEGO для того, щоб представити дитині математику зрозумілою і конкретною. Ваші малюки навчатимуться  на дійсних прикладах, де кожна цеглинка є  ключем до математичного відкриття.

Під час заняття діти не лише отримають задоволення, а й засвоять важливі математичні терміни, поняття та закомномірності Наші досвідчені педагоги навчать порівнювати числа та математичні вирази., допоможуть зрозуміти алгоритм розв’язання задач на обрахунок відстані, часу, маси та об’єму.

Курс передбачає вивчення величин — як один із засобів пов’язання математики з життям. Діти  познайомляться з одиницями вимірювання і навіть сформують уявлення про гроші, чого вам точно не запропонує заклад початкової загальної освіти.

Курс в цікавій формі  допоможе дітям навчитись розрізняти геометричні фігури, закріпить вміння знаходити периметр, площу, симетрію і пропорції. На кожному рівні складності курсу ми будемо сприяти розвитку важливих дитячих навичок: концентрації, абстрактному мисленню та аналізу. Дитина навчиться порівнювати форми, розвиватиме увагу, спостережливість, зорове сприйняття та дрібну моторику, що так важливо у віці 7-8 років.

Математика LEGO – це унікальний курс, який допомагає дитині пояснити просто складну науку про цифри,  поринувши взахоплюючий світ відкриттів і цікавих завдань.

Не шукайте репетиторів з математики, дозвольте нам зацікавити маленьких дослідників “Математикою LEGO”  і ви будете вражені, наскільки захопливою може бути  наука, а вашій дитині дозволить полегшити навчання в школі!

Що потрібно: Бажання, гарний настрій та впевненість в своїх силах. Усе необхідне для навчання надається школою.

˟