РобототехнікаLEGO Scratch7-8 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Робототехніка
LEGO Scratch
7-8 років

Вивчення основ робототехніки на базі конструктора Lego Education Wedo 2.0 та програмування у візуальному середовищі Scratch.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 7 - 8 років
  • Напрям курсу: Робототехніка
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
  • Формування груп: навчання проходить в групах (не більше 10 осіб) один раз на тиждень. На заняттях учні працюють в парах (на двох учнів один конструктор і комп’ютер).
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Курс передбачає вивчення основ робототехніки на базі конструктора Lego Education Wedo 2.0 та програмування у візуальному середовищі Scratch.

Під час проходження курсу діти створюють роботизовані моделі різного рівня складності та освоюють програмування моделей в середовищі Scratch.

Scratch відкриває нові можливості дітям, поєднавши створення роботизованих моделей з програмуванням у даному середовищі, що дозволить зробити програму складнішою та цікавішою. За допомогою Scratch учні можуть не тільки програмувати роботів, а й створювати свої проекти, власні історії, анімації тощо.

На заняттях курсу Lego Education Wedo 2.0 + Scratch. діти вивчають основи механіки, розширюють знання з математики та інформатики, розвивають логічне мислення, дрібну моторику рук, опановують навички, які їм знадобляться для самореалізації та майбутнього успіху у програмуванні та робототехніці.

Що потрібно: Бажання, гарний настрій та впевненість в своїх силах. Усе необхідне для навчання надається школою.

˟