Lego «Перші механізми» - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук
Місто:

Lego «Перші механізми»

Курс Lego «Перші механізми» представляє можливість дітям зробити перші кроки у вивченні основ науки і техніки та з основними принципами конструювання. 

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 4 - 6 років
  • Напрям курсу: Робототехніка
  • Тривалість уроку: 60 хвилин
  • Формування груп: до 8 чоловік
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Курс Lego «Перші механізми» представляє можливість дітям зробити перші кроки у вивченні основ науки і техніки та з основними принципами конструювання. Діти від 4-х років та старші будують парами моделі і одночасно в процесі гри навчаються.

Набір LEGO «Перші механізми» допомагає маленьким дітям відчути себе справжніми дослідниками. В ньому є всі необхідне для вирішення поставлених перед дитиною задач, які пробуджують у неї допитливість, розвиває творчу фантазію. Під час заняття діти вчяться задавати питання  «А що буде якщо?». Вони проводять випробування побудованих моделей після чого демонструють своє відкриття.

Основні 4 елемента організації навчального процесу: 

  1. Налаштування взаємозв’язку
  2. Конструювання
  3. Рефлексія
  4. Розвиток

Такий підхід дозволяє дітям легко та природно рухатися вперед і домагатися своїх цілей в процесі гри-заняття. 

В складі конструктора з яким працює дитина багато яскравих деталей та декоративних елементів для творчості, тому маленький робототехнік зможе повністю проявити всі свої творчі здібності.

Створювати іграшки за схемою та власним задумом – це мрія кожної дитини. Захоплення робототехнікою допоможе розвинути увагу дитини, логіку, пам`ять та комунікабельність, а також сприяють розширенню світогляду та будуть корисними у підготовці до школи.

Що потрібно: Бажання, гарний настрій та впевненість в своїх силах. Усе необхідне для навчання надається школою.

˟