Робототехніка LEGO DUPLO4-5 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Робототехніка
LEGO DUPLO
4-5 років

Курс LEGO DUPLO "Перші механізми" покликаний зацікавити дітей дошкільного віку зробити перші кроки у вивченні основ науки і техніки через конструювання.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 4 - 5 років
  • Напрям курсу: Робототехніка
  • Тривалість уроку: 60 хвилин
  • Формування груп: до 8 дітей
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Кожна мама знає, що LEGO можна використовувати з перших місяців після народження малюка. Завдяки яскравим кольорам та приємній на дотик формі, дитина за допомогою гри пізнає світ.

Курс Lego «Перші механізми» від Robot school розроблений для дітей від 4-років для які роблять перші кроки у вивченні основ науки і техніки та знайомляться з основними принципами конструювання. Сучасні батьки занепокоєні питанням як «відірвати» дитину від гаджетів, замінити мультики на щось корисне, і глибоко переконані, що дитина 4-5 років не зможе спокійно посидіти над одним заняттям. Згодні. Не зможе. Якщо заняття не цікаве)
З досвіду знаємо, що над складанням конструктора малеча може сидіти годинами, і за багато років роботи бачили сотні емоцій подиву та радості дитини, яка в кінці заняття запускала власно програмовану розробку.
Набір LEGO «Перші механізми» допомагає маленьким дітям відчути себе справжніми дослідниками. В ньому є все необхідне для вирішення поставлених перед дитиною задач, які пробуджують у неї допитливість, розвивають творче мислення та фантазію. Під час заняття діти вчаться задавати питання «А що буде якщо?». Вони проводять випробування побудованих моделей після чого демонструють своє відкриття.
Наші викладачі допоможуть розвити навички спілкування, бо дітки працюють парами, що розвиває у дитини навички комунікації з однолітками, уважність, терпіння та посидючість. І це дуже їй знадобиться у подальшому житті.

Основні 4 елемента організації навчального процесу:

  • Налаштування взаємозв’язку
  • Конструювання
  • Рефлексія
  • Розвиток

Створювати іграшки за схемою та власним задумом – це мрія кожної дитини. Захоплення робототехнікою допоможе розвинути увагу дитини, логіку, пам`ять та комунікабельність, а також сприяють розширенню світогляду та будуть корисними у підготовці до школи.
В складі конструктора з яким працює дитина багато безпечних яскравих деталей та декоративних елементів для творчості, тому маленький робототехнік зможе повністю проявити всі свої творчі здібності не боячись невдач Багаторазова гра допоможе розвинути у дітях наполегливість та навчить долати труднощі. Дитина знатиме, що якщо “проєкт” не вийшов, помилки можна виправити, а частинки конструктора замінити на більш вдалі.

Що потрібно: Бажання, гарний настрій та впевненість в своїх силах. Усе необхідне для навчання надається школою.

˟