Наука OnlineМатематичні алгоритми (12-13 років) - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Наука Online
Математичні алгоритми
(12-13 років)

Математика із застосовуванням програмування для вирішення математичних завдань за допомогою алгоритмів у середовищі Scratch

Реєстрація на пробне заняття

 • Вік дитини: 12 - 13 років
 • Напрям курсу: Програмування
 • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
 • Період навчання: 6 місяцв (24 заняття)
 • Формування груп: до 8 чоловік
 • Курс викладається онлайн
 • Вартість: Перше пробне заняття - 200 грн
  1530 грн/4 заняття - оплата помісячно
  4131 грн/12 занять - оплата трьома платежами

Ми створили авторський курс математики з програмуванням (Online) (6-7 клас)!
Математика вважається досить складним предметом, але ми вважаємо математику цікавою та захоплюючою! Цей курс розширить та доповнить розуміння математики з 6-го по 7-й клас під іншим кутом, що дозволить учням розширити розуміння математики через програмування і алгоритми.

Опис курсу:
Курс «Математичні алгоритми» орієнтований на вивчення окремих тем математики, спираючись на програму 6-го класу загальноосвітніх шкіл. Особливістю курсу є підхід до вивчення, що передбачає практичне застосування знань з математики для написання програм у Scratch. З іншого боку учні курсу навчаться застосовувати програмування для вирішення математичних завдань за допомогою алгоритмів.
Учасники курсу познайомляться з основами геометрії (система координат та геометричні фігури), зможуть заглибитись у роботу з простими дробами, дізнаються про методи вирішення логічних задач та задач за темою імовірності, запрограмують алгоритми вирішення математичних задач у середовищі Scratch.
Даний курс буде корисним для всіх, хто цікавиться математикою, хоче побачити математику під іншим кутом зору та навчитись отримувати практичну користь від знання математики. Юні програмісти також зможуть отримати цікавий досвід та поглибити свої навички програмування у Scratch.
Робота у середовищі Scratch допоможе учням розвинути творче мислення, уміння створювати власні проекти, будувати алгоритми та аналізувати їх. Ці навички знадобляться їм, як в навчанні, так і в повсякденному житті.

Теми курсу:

 1. Система координат, координати в Scratch, малюнки простих геометричних фігур
 2. Суміжні кути, рисунок многокутників у Scratch
 3. Площі, довжини, периметри, програмування функцій обчислень
 4. Коло, число Пі, довжина і площа кола
 5. Обчислення площ складених фігур
 6. Прямі, паралельні та перпендикулярні. 
 7. Трикутники, їх види, площа і кути. Парадокс Каррі
 8. Логіка. Основи, істинні та хибні твердження
 9. Логічні задачі. Розв’язування методом послідовних умовиводів
 10. Від логіки до алгебри
 11. Логічні задачі. Розв’язування методом «з кінця»
 12. Логічні задачі. Розв’язування методом табиці істинності
 13. Імовірність. Задачі на знаходження імовірності.
 14. Алгоритм Евкліда, НСД, НСК
 15. Площі, довжини, периметри, основні аксіоми геометрії

Підготовка до першого заняття: перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom.

На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Форма навчання: навчання відбувається в групах (не більше 8 чоловік) один раз на тиждень в онлайн-конференції в Zoom. Під час занять викладач розповідає та демонструє особливості роботи у даному програмному забезпеченні. Потім учні отримують завдання, які підібрані в залежності від типу інструментів, розглянутих на даному занятті. Закріплення здобутих навичок відбувається під час створення 3D-моделі. Викладач контролює та перевіряє кроки кожного учня за допомогою дистанційного керування.

Що потрібно: необхідно мати комп’ютер (ноутбук або ПК), безперервний доступ до мережі інтернет і пристрій для відео зв’язку (веб-камера комп’ютера, або смартфон/планшет), високошвидкісний інтернет.

˟