РобототехнікаMicro:Bit Всесвіт10-11 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Робототехніка
Micro:Bit Всесвіт
10-11 років

Вивчення основ робототехніки та навички програмування на базі набору RoboRobo.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 10 - 11 років
  • Напрям курсу: Робототехніка
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
  • Формування груп: : Навчання відбувається в групах (не більше 10 чоловік) один раз на тиждень. Під час заняття учні працюють в парах (двоє учнів на один конструктор та комп’ютер або планшет).
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Запрошуємо на захоплюючий курс “Micro:Bit Всесвіт” для вашої дитини.
Цей курс – це справжнє поглиблене занурення в світ робототехніки та програмування за допомогою плати Micro:Bit та конструктора Wonder Building Kit.

Протягом даного курсу учні матимуть змогу зібрати і запрограмувати більше 30 надзвичайно яскравих роботів і механізмів, які зустрічаються в повсякденному житті. Серед них роботизована рука, автонавантажувач, гіроскоп, гелікоптер, потяг, блендер, робот-катапульта та багато інших. Зібраі моделі дозволять розвинути інженерні знання і навички,  познайомитись із роботою датчиків і виконавчих пристроїв, отримати досвід програмування контролера Micro:Bit у простому і зручному візуальному середовищі на комп’ютері або планшеті.

Ми докладно ознайомимо учнів з загальними принципами побудови роботів та окремих їх частин. Діти вивчатимуть, як працювати з платами і датчиками, та як виконувати електричні з’єднання деталей. Також вони освоять основи алгоритміки, які знадобляться для вивчення програмування та інформатики у майбутньому. А ще, учні зможуть виявити свою креативність, створюючи власні проекти, які є важливим етапом навчання.

На заняттях курсу Micro:Bit Всесвіт завжди цікаво і весело, адже у програмі різноманітні змагання, експерименти, перегони і навіть бої роботів! Ваша дитина відкриє для себе цікавий та захоплюючий світ технологій, вирішуватиме головоломки, робитиме відкриття та вчитиметься творити разом з нами.

Що потрібно: Бажання, гарний настрій та впевненість в своїх силах. Усе необхідне для навчання надається школою.

˟