Програмування Mini games Online (8-9 років) - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Програмування
Mini games Online
(8-9 років)

Курс Mini games передбачає вивчення основ програмування у візуальному онлайн середовищі Code.

Реєстрація на пробне заняття

 • Вік дитини: 8 - 9 років
 • Напрям курсу: Програмування
 • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
 • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
 • Формування груп: до 8 чоловік
 • Курс викладається онлайн
 • Вартість: Перше пробне заняття - 200 грн
  1530 грн/4 заняття - оплата помісячно
  4131 грн/12 занять - оплата трьома платежами
  11016 грн/курс (36 занять) - оплата одним платежем

Опис: курс Mini games передбачає вивчення основ програмування у візуальному онлайн середовищі Code. Протягом навчання учні ознайомляться із основоположними поняттями програмування (алгоритм, виконавець, програма, повторення та інші), і зможуть запрограмувати відомих героїв фільмів та ігор, таких, як «Крижане серце», «Angry birds», «Minecraft», «Star Wars».

За допомогою даної платформи учні зрозуміють, як написана програма впливає на виконавця (персонажа гри), та встановлять взаємозв’язок між ними.

На останньому заняті учні виконують самостійну роботу, в результаті якої створять власну гру, якою можуть поділитися з іншими користувачами, онлайн платформи Code.

Робота з даним курсом надає змогу учням отримати перший досвід створення ігор, розвинути логіку, алгоритмічне мислення та навички роботи з персональним комп’ютером.

Що потрібно: персональний комп’ютер з підтримкою веб-зв’язку (веб-камера та мікрофон), швидкість інтернет з’єднання НЕ менше ніж 7 Мб/с (вхідний та вихідний).

Підготовка до першого заняття: перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom.

На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Форма навчання: навчання відбувається онлайн (група не більше 8 чоловік), один раз на тиждень. Під час дистанційного заняття учні працюють у програмі Zoom, де викладач має можливість спостерігати за їх роботою та допомагати використовуючи функцію віддаленого керування. Рекомендується присутність батьків під час заняття.

˟