Основи Scratch (Online) - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук
Місто:

Основи Scratch (Online)

Курс передбачає ознайомлення та вивчення основ програмування у візуальному середовищі Scratch.

Реєстрація на пробне заняття

 • Вік дитини: 7 - 8 років
 • Напрям курсу: Програмування
 • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
 • Період навчання: 5 місяців (20 занять)
 • Формування груп: до 8 чоловік
 • Курс викладається онлайн
 • Вартість: Перше пробне заняття - 150 грн
  850 грн/4 заняття - оплата помісячно
  3825 грн/курс (20 занять) - оплата одним платежем

Опис: курс передбачає ознайомлення та вивчення основ програмування у візуальному середовищі Scratch.

Scratch – об’єктно-орієнтоване середовище, в якому блоки програм збираються з різнокольорових команд, що діють за принципом складання цеглинок Lego. У результаті виконання простих команд діти можуть створювати від простих сценаріїв до складних проєктів, де можуть взаємодіяти безліч об’єктів, наділених різними властивостями (видозміна зовнішнього вигляду, переміщення та управління героями тощо).

Під час проходження курсу діти можуть створювати власні анімовані та інтерактивні історії, свої проєкти, ігри тощо.

Що потрібно: персональний комп’ютер з підтримкою веб-зв’язку (веб-камера та мікрофон), швидкість інтернет з’єднання НЕ менше ніж 7 Мб/с (вхідний та вихідний).

Підготовка до першого заняття: перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom.

На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Форма навчання: навчання відбувається онлайн (група не більше 8 чоловік), один раз на тиждень. Під час дистанційного заняття учні працюють у програмі Zoom, де викладач має можливість спостерігати за їх роботою та допомагати використовуючи функцію віддаленого керування. Рекомендується присутність батьків під час заняття.

˟