Програмування SCRATCH Basic Online (7-8 років) - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Програмування
SCRATCH Basic Online
(7-8 років)

Курс передбачає ознайомлення та вивчення основ програмування у візуальному середовищі Scratch.

Реєстрація на пробне заняття

 • Вік дитини: 7 - 8 років
 • Напрям курсу: Програмування
 • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
 • Період навчання: 5 місяців (20 занять)
 • Формування груп: до 8 чоловік
 • Курс викладається онлайн
 • Вартість: Перше пробне заняття - 200 грн
  1530 грн/4 заняття - оплата помісячно
  4131 грн/12 занять - оплата трьома платежами
  11016 грн/курс (36 занять) - оплата одним платежем

Опис: курс передбачає ознайомлення та вивчення основ програмування у візуальному середовищі Scratch.

Scratch – об’єктно-орієнтоване середовище, в якому блоки програм збираються з різнокольорових команд, що діють за принципом складання цеглинок Lego. У результаті виконання простих команд діти можуть створювати від простих сценаріїв до складних проєктів, де можуть взаємодіяти безліч об’єктів, наділених різними властивостями (видозміна зовнішнього вигляду, переміщення та управління героями тощо).

Під час проходження курсу діти можуть створювати власні анімовані та інтерактивні історії, свої проєкти, ігри тощо.

Що потрібно: персональний комп’ютер з підтримкою веб-зв’язку (веб-камера та мікрофон), швидкість інтернет з’єднання НЕ менше ніж 7 Мб/с (вхідний та вихідний).

Підготовка до першого заняття: перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom.

На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Форма навчання: навчання відбувається онлайн (група не більше 8 чоловік), один раз на тиждень. Під час дистанційного заняття учні працюють у програмі Zoom, де викладач має можливість спостерігати за їх роботою та допомагати використовуючи функцію віддаленого керування. Рекомендується присутність батьків під час заняття.

˟