ПрограмуванняPython. Перші кроки (11-13 років) - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Програмування
Python. Перші кроки
(11-13 років)

Вивчення основ синтаксису та структури мови Python.

Реєстрація на пробне заняття

 • Вік дитини: 11 - 13 років
 • Напрям курсу: Програмування
 • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
 • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
 • Формування груп: до 8 чоловік
 • Курс викладається онлайн
 • Вартість: Перше пробне заняття - 200 грн
  1530 грн/4 заняття - оплата помісячно
  4131 грн/12 занять - оплата трьома платежами
  11016 грн/курс (36 занять) - оплата одним платежем

Опис: перший модуль курсу «Python. Перші кроки» дозволить привідкрити для учнів захопливий світ програмування через керування ігровим персонажем. На кожному занятті учні повинні вирішити завдання на декількох рівнях, різної складності, для чого їм потрібно написати програму.

У даному модулі учні матимуть змогу ознайомитися із основним синтаксисом та структурою мови Python, розглянуть і навчаться використовувати такі інструменти програмування як змінна, цикл, розгалуження, функції та події.

Робота з даним курсом надає змогу учням отримати перший досвід у написанні власних програм мовою Python, розвинути логіку, алгоритмічне мислення та навички роботи з персональним комп’ютером.

Що потрібно: персональний комп’ютер з підтримкою веб-зв’язку (веб-камера та мікрофон), швидкість інтернет з’єднання НЕ менше ніж 7 Мб/с (вхідний та вихідний).

Підготовка до першого заняття: перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom.

На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Форма навчання: Навчання відбувається онлайн (група не більше 8 чоловік), один раз на тиждень. Під час дистанційного заняття учні працюють у програмі Zoom, де викладач має можливість спостерігати за їх роботою та допомагати використовуючи функцію віддаленого керування.

У другому модулі курсу «Python. Перші кроки» учні продовжать працювати з основними структурами мови програмування Python.

У другому модулі учні ознайомляться з логічні операторами, умовними і безумовними циклами, отримають початкові знання про створення ігор мовою Python. Учасники курсу розглянуть структуру комп’ютерних ігор та принципи взаємодії їх елементів, ознайомляться із поняттями бази даних, цілями та механікою гри. В результаті проходження модулю буде створена власна гра мовою Python.

Робота з даним курсом надає змогу учням отримати досвід у написанні власних програм мовою Python, розвинути логіку, алгоритмічне мислення та навички роботи з персональним комп’ютером.

У третьому модулі курсу «Python. Перші кроки» учні ознайомляться з програмним середовищем Processing, на базі якого зручно вивчати основи програмування у тому числі і мовою Python.

У третьому модулі учні дізнаються, як працювати з графічними об’єктами у новому середовищі та застосують набуті у попередніх модулях знання і навички для створення простих ігор з нуля. У результаті проходження даного модуль учнями будуть створенні наступні ігри «Клікер», «Ping – Pong», «Арканоїд» та лабіринт.

Робота з даним курсом надає змогу учням удосконалити власний досвід у написанні власних програм мовою Python, розвинути логіку, алгоритмічне мислення та навички роботи з персональним комп’ютером.

˟