Python X (Online) - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук
Місто:

Python X (Online)

Розробка простих програм мовою Python з використанням модуля PyGame та середовища програмування Spyder.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 12 - 16 років
  • Напрям курсу: Програмування
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Період навчання: 9 місяців (36 занять)
  • Формування груп: до 8 чоловік
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Опис: У межах курсу «Python X» учні ознайомляться з принципами розробки простих програм мовою Python з використанням модуля PyGame та середовища програмування Spyder.

Учасники курсу докладно вивчать основи мови і синтаксис мови програмування Python, навчаться вибудовувати алгоритми управління великою кількістю змінних і напишуть свої перші програми на Python.

Учні ознайомляться з поняттям програмного модулю та на прикладі модулів Turtle та PyGame, опанують принципи розробки простих програмних рішень з графічним інтерфейсом користувача, дізнаються, як працювати з графічними об’єктами та застосують набуті знання і навички для створення простих ігор з нуля.

Навчальна програма курсу побудована таким чином, що кожен учень окрім базових навичків роботи з персональним комп’ютером та основ програмування зможе опанувати принципи математичної логіки, аналітичного мислення, підходи до розв’язування поставлений прикладних задач.

Що потрібно: персональний комп’ютер з підтримкою веб-зв’язку (веб-камера та мікрофон), швидкість інтернет з’єднання НЕ менше ніж 7 Мб/с (вхідний та вихідний).

Підготовка до першого заняття: перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom.

На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Форма навчання: Навчання відбувається онлайн (група не більше 8 чоловік), один раз на тиждень. Під час дистанційного заняття учні працюють у програмі Zoom, де викладач має можливість спостерігати за їх роботою та допомагати використовуючи функцію віддаленого керування.

˟