Python X - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук
Місто:

Python X

Розробка простих програм мовою Python з використанням модуля PyGame та середовища програмування Spyder.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 12 - 16 років
  • Напрям курсу: Програмування
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Формування груп: навчання відбувається в групах (не більше 10 чоловік) один раз на тиждень. Під час заняття кожен учень окремо працює за персональним комп’ютером.
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Опис: У межах курсу «Python X» учні ознайомляться з принципами розробки простих програм мовою Python з використанням модуля PyGame та середовища програмування Spyder.

Учасники курсу докладно вивчать основи мови і синтаксис мови програмування Python, навчаться вибудовувати алгоритми управління великою кількістю змінних і напишуть свої перші програми на Python.

Учні ознайомляться з поняттям програмного модулю та на прикладі модулів Turtle та PyGame, опанують принципи розробки простих програмних рішень з графічним інтерфейсом користувача, дізнаються, як працювати з графічними об’єктами та застосують набуті знання і навички для створення простих ігор з нуля.

Навчальна програма курсу побудована таким чином, що кожен учень окрім базових навичків роботи з персональним комп’ютером та основ програмування зможе опанувати принципи математичної логіки, аналітичного мислення, підходи до розв’язування поставлений прикладних задач.

Що потрібно: Нічого окрім бажання і гарного настрою. Усе необхідне для навчання надається школою. Можна приходити програмувати зі своїм ноутбуком.
˟