Програмування Python. Перші кроки11-12 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Програмування
Python. Перші кроки
11-12 років

Відкриє для учнів захопливий світ програмування через керування ігровим персонажем.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 11 - 12 років
  • Напрям курсу: Програмування
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
  • Формування груп: навчання відбувається в групах (не більше 10 чоловік) один раз на тиждень. Під час заняття кожен учень окремо працює за персональним комп’ютером.
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Опис: Курс «Python. Перші кроки» дозволить відкрити для учнів захопливий світ програмування через керування ігровим персонажем. На кожному занятті учні повинні вирішити завдання на декількох рівнях, різної складності, для чого їм потрібно написати програму.

У даному курсі учні матимуть змогу ознайомитися із основним синтаксисом та структурою мови Python, розглянуть і навчаться використовувати такі інструменти програмування як змінна, цикл, розгалуження, функції та події, отримають початкові знання про створення ігор мовою Python. Учасники курсу розглянуть структуру комп’ютерних ігор та принципи взаємодії їх елементів, ознайомляться із поняттями бази даних, цілями та механікою гри. Дізнаються, як працювати з графічними об’єктами та застосують набуті знання і навички для створення простих ігор з нуля. У результаті проходження даного курсу учнями будуть створенні наступні ігри мовою Python – «Клікер», «Ping – Pong», «Арканоїд» та лабіринт.

Робота з даним курсом надає змогу учням отримати перший досвід у написанні власних програм мовою Python, розвинути логіку, алгоритмічне мислення та навички роботи з персональним комп’ютером.

˟