РобототехнікаПрограмовані механізми9-10 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Робототехніка
Програмовані механізми
9-10 років

Вивчення основ робототехніки та програмування на базі конструктора FischerTechnik.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 9 - 10 років
  • Напрям курсу: Робототехніка
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
  • Формування груп: Навчання відбувається в групах (не більше 10 чоловік) один раз на тиждень. Під час заняття учні працюють в парах (двоє учнів на один конструктор та комп’ютер або планшет).
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Курс RoboLT передбачає вивчення основ робототехніки та програмування на базі конструктора FischerTechnik. Протягом навчання учні ознайомляться із загальними принципами побудови автоматичних систем та їх складових елементів на прикладі моделей відомих їм машин і побутових пристроїв (світлофор, пральна машина, холодильник, карусель тощо).

Створені моделі, учні зможуть привести в рух, запрограмувавши їх у візуальному середовищі RoboProLight, де вони отримають навички створення алгоритмів у вигляді блок-схем. Кожна наступна модель передбачає складніший і цікавіший алгоритм, що забезпечує розвиток протягом усього курсу.

Конструктор FischerTechnik дозволяє також привідкрити для учнів захопливий світ механіки і розглянути конструкції, без яких не може функціонувати сучасна техніка (механічні передачі, важелі і блоки, елементи будівельних конструкцій) і особливості їх застосування в реальних об’єктах.

Робота з конструктором допоможе розвинути дрібну моторику рук, уважність при роботі з інструкціями, просторове мислення, а також навички роботи в команді.

Учні даного курсу також отримають велике поле для творчості під час виконання власних проектів, що допоможе їм стати на надзвичайно цікавий і захопливий шлях креативного інженерного мислення.

Що потрібно: Бажання, гарний настрій та впевненість в своїх силах. Усе необхідне для навчання надається школою.

 

˟