ПрограмуванняScratch Games 10-11 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Програмування
Scratch Games
10-11 років

Вивчення основ об’єктно-орієнтовного програмування та створення власних анімації, історій та ігор у середовищі Scratch.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 10 - 11 років
  • Напрям курсу: Програмування
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
  • Формування груп: Навчання відбувається в групах (не більше 10 чоловік) один раз на тиждень. Під час заняття учні працюють індивідуально (один учень за комп’ютером)
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Курс Scratch Games передбачає вивчення основ об’єктно-орієнтовного програмування та створення власних анімації, історій та ігор у середовищі Scratch. Виконуючи завдання курсу учні вивчать поняття алгоритму, засвоять базові алгоритмічні структури (слідування, повторення, розгалуження та інші) і навчаться складати програми з їх використанням.

Учні матимуть змогу відтворити такі відомі ігри, як Doodle Jump, Sonic, лабіринт та інші, а також створити власні проекти із застосуванням набутих знань.

Даний курс включає в себе роботу з інструментами графічного редактора, різними видами комп’ютерної графіки, та координатною сіткою.

Робота у середовищі Scratch допоможе учням розвинути творче мислення, уміння створювати власні проекти, будувати алгоритми та аналізувати їх. Ці навички знадобляться їм, як в навчанні, так і в повсякденному житті.

Що потрібно: Бажання, гарний настрій та впевненість в своїх силах. Усе необхідне для навчання надається школою.

˟