Програмування SCRATCH Junior Online (5-6 років) - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Програмування
SCRATCH Junior Online
(5-6 років)

Курс знайомить учнів з програмуванням у простому візуальному середовищі Scratch Junior.

Реєстрація на пробне заняття

 • Вік дитини: 5 - 6 років
 • Напрям курсу: Програмування
 • Тривалість уроку: 1 година
 • Період навчання: 5 місяців (20 занять)
 • Формування груп: до 8 дітей
 • Курс викладається онлайн
 • Вартість: Перше пробне заняття - 200 грн
  1530 грн/4 заняття - оплата помісячно
  4131 грн/12 занять

Опис: Курс знайомить учнів з програмуванням у простому візуальному середовищі Scratch Junior.

Навчання проходить в ігровій формі та охоплює основи алгоритміки. Scratch Junior дозволяє програмувати дитині, яка навіть ще не вміє читати і писати. Це досягається шляхом використання візуального програмування у вигляді блоків-малюнків. Складання програми (алгоритмів) проводиться шляхом перетягування блоків, які послідовно виставляються один за одним, що дозволяє створювати різні сценарії дій для свого персонажа.

Під час проходження курсу учні ознайомляться із поняттям алгоритму та його складовими частинами, зможуть запрограмувати різноманітних ігрових персонажів, а також отримати початкові навички роботи із персональними комп’ютером.

Даний курс може стати основою у захопленні надзвичайно цікавим і глибоким світом програмування і комп’ютерів.

Що потрібно: персональний комп’ютер з підтримкою веб-зв’язку (веб-камера та мікрофон), швидкість інтернет з’єднання НЕ менше ніж 7 Мб/с (вхідний та вихідний).

Підготовка до першого заняття: перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom.

На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Форма навчання: Навчання відбувається онлайн (група не більше 8 дітей), один раз на тиждень. Під час дистанційного заняття учні працюють у програмі Zoom, де викладач має можливість спостерігати за їх роботою та допомагати використовуючи функцію віддаленого керування. Обов’язковою умовою є присутність батьків під час заняття.

˟