РобототехнікаSmart City12-14 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Робототехніка
Smart City
12-14 років

Вивчення плат Arduino і навички програмування їх у середовищі Arduino IDE мовою програмування C++.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 12 - 14 років
  • Напрям курсу: Робототехніка
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
  • Формування груп: Навчання відбувається в групах (не більше 10 чоловік) один раз на тиждень. Під час заняття учні працюють в парах (двоє учнів на одного робота або комп’ютер).
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Курс Smart City орієнтований на вивчення плат Arduino і програмування їх у середовищі Arduino IDE мовою програмування C++.

Учасникам курсу пропонується робота із роботом-машинкою Pathfinder, створеним у RobotSchool на основі плати Arduino Uno. Pathfinder, обладнаний датчиком лінії, рухається в межах платформи (столу) Smart City, об’єкти якої (шлагбауми, ліхтарі, датчики руху тощо) керуються платою Arduino Mega. Глобальною задачею курсу є програмування взаємодії робота-машинки із платформою Smart City.

В основу мови програмування Arduino IDE, вивчення якої передбачається в даному курсі, лягли мови С, С++, Java і Processing. Саме тому робота в Arduino IDE стане гарною базою для подальшого вивчення цих мов.

У межах курсу Smart City розглядаються типи даних, цикли, масиви та ціла низка бібліотек для роботи із різними пристроями, серед яких серводвигун, ультразвуковий далекомір, датчик вологості і температури, LCD-монітор тощо.

Що потрібно: Нічого окрім бажання і гарного настрою. Усе необхідне для навчання надається школою.

˟