Smart House - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук
Місто:

Smart House

Вивчення мови C++ Arduino IDE, а також роботу в середовищі Processing із синтаксисом мови Java.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 14 - 16 років
  • Напрям курсу: Робототехніка
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Формування груп: Навчання відбувається в групах (не більше 8 чоловік) один раз на тиждень. Під час заняття учні працюють самостійно, кожен за своїм комп’ютером.
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Курс Smart House передбачає вивчення мови C++ Arduino IDE, а також роботу в середовищі Processing із синтаксисом мови Java.

Учасники даного курсу виконуватимуть програмування моделі розумного будинку, в основі якого лежить плата Arduino Mega. Освітлення, вентиляція, двері та інші частини будинку керуються від плати, а для їх автоматичної роботи будинок обладнаний набором різноманітних датчиків (світла, руху, вогню, вологості і температури).

Працюючи з моделлю розумного будинку учні розглянуть принцип дії і особливості програмування крокового двигуна, електромагнітного реле, матричної клавіатури, RFID-датчика та багатьох інших пристроїв, а також принципи обміну даними через послідовний порт як між платами Arduino, так і між Arduino і комп’ютером.

Курс Smart House являє собою поетапну розробку одного великого проекту, який включає написання програми для контролера будинку Arduino Mega, а також написання інтерактивного застосунку керування будинком для комп’ютера у середовищі Processing. Виконуючи програму для комп’ютера учні отримають навички роботи із графічними елементами, познайомляться із об’єктно-орієнтованим програмуванням та його принципами, і зможуть втілити власні дизайнерські ідеї.

Що потрібно: Бажання, гарний настрій та впевненість в своїх силах. Усе необхідне для навчання надається школою.

˟