3D моделювання Online Tinkercad Onshape9-10 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

3D моделювання Online
Tinkercad Onshape
9-10 років

Курс Tinkercad передбачає вивчення основ 3D-моделювання у візуальному онлайн середовищах Tinkercad та Onshape.

Реєстрація на пробне заняття

 • Вік дитини: 9 - 10 років
 • Напрям курсу: 3D-моделювання
 • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
 • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
 • Формування груп: до 10 чоловік
 • Курс викладається онлайн
 • Вартість: Перше пробне заняття - 200 грн
  1530 грн/4 заняття - оплата помісячно
  4131 грн/12 занять - оплата трьома платежами
  11016 грн/курс (36 занять) - оплата одним платежем

Опис: курс 3D моделювання Tinkercad Online передбачає вивчення основ 3D-моделювання у візуальному онлайн середовищі Tinkercad та Onshape. Під час навчання учні ознайомляться з основними поняттями 3D-моделювання (інструменти, 3-вимірний простір, графічні примітиви та інші) та інструментами середовища Tinkercad і потім поглиблять свої знання в практичному моделюванні в Onshape.
Кожен новий урок – це новий проект, нове досягнення та новий успіх вашої дитини!
Проходження   даного   курсу   дозволить   учасникам   отримати   перший   досвід   з   3D-моделювання,   розвинути   логіку,   просторову   уяву   та   навички   роботи   з   персональним комп’ютером.

Що потрібно: персональний комп’ютер з підтримкою веб-зв’язку (веб-камера та мікрофон), швидкість інтернет з’єднання НЕ менше ніж 7 Мб/с (вхідний та вихідний).

Підготовка до першого заняття: перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom.

На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Форма навчання: Навчання відбувається онлайн (група не більше 8 чоловік), один раз на тиждень. Під час дистанційного заняття учні працюють у програмі Zoom, де викладач має можливість спостерігати за їх роботою та допомагати використовуючи функцію віддаленого керування.

˟