3D моделювання в Tinkerсad (Безкоштовно Online) - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук
Місто:

3D моделювання в Tinkerсad (Безкоштовно Online)

Безкоштовний онлайн курс "3D моделювання в Tinkerkad" є набіром безкоштовних майстер-классів, де діти самостійно, або за допомогою батьків можуть спробувати свої сили в і вивчити основи 3D-моделювання у візуальному онлайн середовищі Tinkercad.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 7 - 12 років
  • Початок наступного курсу: 11.05.2022 14:30
  • Напрям курсу: 3D-моделювання
  • Тривалість уроку: 1 година
  • Період навчання: 1 місяць (8 занять)
  • Курс викладається онлайн
  • Вартість:
    Безкоштовно

Опис: Безкоштовний онлайн курс “3D моделювання в Tinkerсad” є набіром безкоштовних майстер-классів, де діти самостійно, або за допомогою батьків можуть спробувати свої сили в і вивчити основи 3D-моделювання у візуальному онлайн середовищі Tinkercad.

Під час навчання учні ознайомляться з основними поняттями 3D-моделювання (інструменти, 3-вимірний простір, графічні примітиви та інші) та інструментами середовища Tinkercad.
Протягом курсу учні будуть створювати 3D-моделі роботів, ракети, доміка, брелока, та інші.
Кожен новий урок – це нова модель, нове досягнення та новий успіх вашої дитини!

Проходження   даного   курсу   дозволить   учасникам   отримати   перший   досвід   з   3D-моделювання,   розвинути   логіку,   просторову   уяву   та   навички   роботи   з   персональним комп’ютером.

Що потрібно: персональний комп’ютер з підтримкою веб-зв’язку (веб-камера та мікрофон), швидкість інтернет з’єднання НЕ менше ніж 7 Мб/с (вхідний та вихідний).

Підготовка: На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів.

Форма навчання: навчання відбувається онлайн, два рази на тиждень. Під час дистанційного заняття учні підключаються до трансляції YouTube на нашому каналі. Учні можуть виконувати всі завдання разом з викладачем або ставити на паузу трансляцію і давати собі більше часу на виконання завдання. Також у вас залишиться можливість переглянути скільки завгодно раз відео майстер-класу.
Рекомендується присутність батьків під час заняття дітям від 7 до 9 років.

˟