РобототехнікаТрансформери10-11 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Робототехніка
Трансформери
10-11 років

Вивчення основ робототехніки та навички програмування на базі набору RoboRobo.

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 10 - 11 років
  • Напрям курсу: Робототехніка
  • Тривалість уроку: 1 година 30 хвилин
  • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
  • Формування груп: : Навчання відбувається в групах (не більше 10 чоловік) один раз на тиждень. Під час заняття учні працюють в парах (двоє учнів на один конструктор та комп’ютер або планшет).
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Курс Transormers передбачає вивчення основ робототехніки та програмування на базі набору RoboRobo.

Протягом даного курсу учні, матимуть змогу виконати цілу низку різних і надзвичайно яскравих роботів. Серед них робот-кролик, робот-байк, робот-риба, робот-катапульта та багато інших. Моделі набору RoboRobo дозволять розвинути інженерні знання і навички,  познайомитись із роботою датчиків і виконавчих пристроїв, отримати досвід програмування контролера у простому і зручному візуальному середовищі на комп’ютері або планшеті.

Учасники курсу ознайомляться із загальними принципами побудови роботів та їх окремих частин, навчаться працювати із викруткою та виконувати електричні з’єднання деталей, вивчать основи алгоритміки, які неодмінно стануть в пригоді при вивченні програмування та інформатики у майбутньому. Проявити креативність учні зможуть під час виконання власних проектів, що є одним із найважливіших етапів навчання.

На заняттях курсу Transformers  завжди цікаво і весело, адже у програмі різноманітні змагання, перегони і навіть бої роботів!

Що потрібно: Бажання, гарний настрій та впевненість в своїх силах. Усе необхідне для навчання надається школою.

˟