РобототехнікаSMART KIDS4-5 років - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Робототехніка
SMART KIDS
4-5 років

Перші кроки робототехніки та інтерактивного програмування на базі конструктора «UARO-1 програмування робота» та «UARO-2 програмування робота».

Реєстрація на пробне заняття

  • Вік дитини: 4 - 6 років
  • Напрям курсу: Робототехніка
  • Тривалість уроку: 60 хвилин
  • Період навчання: 9 місяців (38 занять)
  • Формування груп: до 8 чоловік
  • У філії "Онлайн" даний курс не викладається

Курс UARO Smart Kids – це інноваційний продукт який поєднує в собі перші кроки робототехніки та інтерактивного програмування на базі конструктора «UARO-1 програмування робота» та «UARO-2 програмування робота».

У ході курсу учні будують різні моделі, пов`язані із повсякденним життям людини (швидку допомогу, міксер, слона, жирафа, будівельний кран, вертоліт, динозавра, катапульту та інше), на основі яких ознайомляться із загальними принципами роботи простих механізмів та отримають перший досвід програмування.

Конструктор «UARO-1 програмування робота» та «UARO-2 програмування робота розроблений таким чином аби бути простим у використанні, максимально розвиваючи мислення, креативність, координацію та дрібну моторику рук.

В складі конструктора з яким працює дитина багато яскравих деталей та декоративних елементів для творчості, тому маленький робототехнік зможе повністю проявити всі свої творчі здібності.

Створювати іграшки за схемою та власним задумом – це мрія кожної дитини. Захоплення робототехнікою допоможе розвинути увагу дитини, логіку, пам`ять та комунікабельність, а також сприяють розширенню світогляду та будуть корисними у підготовці до школи.

Що потрібно: Бажання, гарний настрій та впевненість в своїх силах. Усе необхідне для навчання надається школою.

˟