Запускаємо онлайн курси - ROBOT SCHOOL - дитяча школа програмування і робототехніки. Київ, Полтава, Кременчук

Запускаємо онлайн курси

Запускаємо онлайн курси

Ми розробили нові курси спеціально для онлайн навчання. Тепер ви можете осягати нові технології не виходячи з дому, перебуваючи в будь-якій точці світу.

Онлайн навчання відбувається в групах (не більше 7 чоловік) один раз на тиждень в онлайн-конференції в Zoom. Мова викладання – українська

Перед першим заняттям учням висилається вся необхідна інформація про те, як встановити на свій комп’ютер необхідні програми для навчання, а також інструкція, як встановити і працювати в Zoom

На першому пробному занятті викладач допомагає розібратися учням зі всіма інструментами і програмами, які будуть використовуватися на курсі, а також дає ввідний урок з практичними завданнями для учнів. Пробний урок оплачується окремо і ця сума не входить в вартість курсу.

На самому курсі учні займаються інтерактивно в Zoom, де вони можуть спілкуватися голосом, бачити один одного, задавати питання вчителю та отримувати відповіді. Також учні мають змогу бачити вчителя, бачити екран комп’ютера вчителя, а також демонструвати вчителю свої екрани для перевірки. Учні отримують завдання, які підібрані в залежності від типу інструментів, розглянутих на даному занятті. Закріплення здобутих навичок відбувається під час виконання завдань на занятті під контролем вчителя, а також при виконанні домашньої роботи. Викладач контролює та перевіряє кроки кожного учня за допомогою дистанційного керування.

˟